Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

http://podzastaw.org
Przebywamy w społeczeństwie materialistycznym. Jesteśmy w stanie to zaobserwować każdego poranka, oglądając tv, wędrując po Internecie i przeglądając bieżącą prasę. Z każdego miejsca napastują nas oferty reklamowe, które prowokują do zakupu nowego samochodu lub nowoczensego telewizora. To co jeszcze rok wstecz było ostatnim krzykiem techniki, w tej chwili jest już przestarzałe. W jaki sposób jesteśmy wstanie coś kupić jeśli nasze honorarium na to nie zezwala. Wspaniałym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie zdołamy zadać pytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych produktów finansowych, które są przedkładane na naszym własnym rynku usług pożyczkowych”? Centralnym zagadnieniem w tym wypadku jest termin oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, iż na ogół jeśli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle kluczowe, że na takim dokumencie są widoczne potencjalne obciążania (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym zajęcia komornicze. Wówczas gdy bank zobaczy taką wzmiankę to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym wypadku nie przekaże.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swojego zarobku (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego typu są udzielane z reguły przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. przedsiębiorstwa chwilówkowe. znajdź tutaj