Pożyczka na oświadczenie. Wszystko co pożyczkobiorca wiedzieć powinien.


Żyjemy w społeczeństwie materialistycznym. Możemy to utrwalić każdego dnia, oglądając tv, wędrując po Sieci i analizując bieżącą prasę. Z każdego miejsca atakują nas oferty marketingowe, które to pobudzają do kupna nowego auta lub nowoczensego odbiornika tv. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było szczytem techniki, dziś jest już stare. W jaki sposób damy radę coś zakupić jeżeli nasze wynagrodzenie na to nie pozwala. Wspaniałym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie mamy możliwość zadać wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów kredytowych, które to są oferowane na naszym własnym rynku usług finansowych”? Centralnym pojęciem w tym przypadku jest wyrażenie oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że zazwyczaj jeżeli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle ważne, iż na takim dokumencie widnieją możliwe obciążenia (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. Wówczas gdy bank widzi takową informację to oczywistym jest, że kredytu w żadnym przypadku nie udzieli.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do użytkowników zadłużonych lub takich, które nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swojego dochodu (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego rodzaju są oferowane najczęściej przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. przedsiębiorstwa chwilówkowe. Pożyczki bez zaświadczeń- nie … | sciyangw