Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Przebywamy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Zdołamy to uchwycić każdego dnia, lustrując telewizję, wędrując po Sieci i przeglądając codzienną prasę. Z każdego punktu napastują nas propozycje reklamowe, które zachęcają do zakupu nowego auta lub nowego odbiornika tv. To co jeszcze rok wstecz było szczytem techniki, w obecnej chwili jest już stare. W jaki sposób jesteśmy wstanie coś kupić jeżeli nasze wynagrodzenie na to nie daje szansy. Znakomitym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.


W tym momencie mamy możliwość postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od pozostałych produktów pożyczkowych, które to są przedkładane na naszym własnym rynku usług pożyczkowych”? Głównym zagadnieniem w tym wypadku jest termin oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, że w większości wypadków gdy staramy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to jesteśmy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle ważne, że na tego typu dokumencie widnieją ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. Jeśli bank widzi taką informację to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym wypadku nie udzieli.

Pożyczka na oświadczenie to oferta skierowana przede wszystkim do użytkowników zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego przychodu (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego typu są oferowane przeważnie przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.