Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych


W tym momencie w naszym własnym państwie poziom bezrobocia plasuje się niestety na relatywnie dużym pułapie (teraz jest to mniej więcej dwanaście procent). Niełatwo mówić o rzetelności statystyk niemniej jednak możemy przyjąć, że są one zbliżone do rzeczywistości. Położenie ludzi nieposiadających pracy jest o tyle ciężka, iż z jednej strony nie posiadają dochodów a z drugiej nie są w stanie zaciągnąć żadnego kredytu posiadając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w ostatnim czasie pokazał się na rynku usług pieniężnych absolutnie nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to na pewno znakomita wiadomość dla każdej osoby, jaka nie ma zatrudnienia a nadchodzą u niej nagłe wydatki np. konieczność naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny typ kredytu a któregoż zdobycie wiąże się z zespołem wymogów które należy wykonać. W 1-szej kolejności wypada powiedzieć, iż tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie zatwierdzonego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem potwierdzamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy kwotę 2 tys. pln zarobku na rękę. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach w chwili starania się o pożyczkę).
pozyczki pod zastaw szczecin IAMSport
Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny także dla osób które nie mają pisemnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.